Herkesin anlatmak isteyeceği, paylaşarak yorumlar almak isteyeceği hikayesi vardır. Bu sayfa ile hikayelerinizin değerini daha da arttırmak istiyoruz.

hikayenne.com olarak diğer kullanıcılarımızın hikayelerini okuyabilir, kendi tecrübelerinizi yazabilirsiniz. Yazarken kimlik bilgilerinizi gizlemek isterseniz, bunu kesinlikle diğer kullanıcılarımızla paylaşmayacağız.

Siz de sosyal medyanın kısırlaştırıcı etkisinden mağdursanız, hikayenne.com tam size göre. Tüm paylaşımların reklam olduğu, kendimizi olduğumuzdan farklı gösterdiğimiz bu internet aleminde, biraz da olsa asıl benliğimize dönerek kendimizi açabilmenin derdindeyiz.

Başka bir derdimiz de okumak ve yazmak. Yazmak bir tarafa, okumayarak sadece fotoğraflara bakar geçer olduk. Blog kültürü eskimiş gibi görünüyor. Twitter, Facebook ve Instagram’ın elinde olan internet alemini, biraz daha paylaşımcı halimize yöneltelim istedik. Onları amaçlarına uygun kullanarak paylaşımlarımızı daha fazla kişiye ulaştırmak için kullanmak en iyisi.

Şimdilik sadece Facebook sayfamız var. Geliştirerek daha fazla kişiye ulaşmaya gayret ediyoruz.

Bu sayfa asla argo paylaşımlara yer vermeyecektir. Seviyesiz hiçbir yazı, web sitemiz içinde barınamayacaktır.

Her yazının yasal sorumluluğu, hikayeyi yazan kişiye ait olacaktır. hikayenne.com ekibi olarak kimseyi zan altında bırakmayacağımız gibi, yine de bu sorumluluğu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz.

Bu web sitesi belki de bir anı defteriniz olacak. Belki tecrübelerinizi aktarmak, başınızdan geçen bir olayı anlatmak isteyeceksiniz. Diğer kullanıcılar da bunları okuyup, kendi hikayelerini anlatmak isteyecekler.

Kimseye bahsedemediğiniz fakat içinizde tutmak zorunda olduğunuz bir durumu, kimliğiniz gizli olarak hikayenne.com’da paylaşacaksınız. Belki bu şekilde siz de rahatlayabilirsiniz.

Kontrol bizde. Eleştiri sınırlarını aşan etkileşimlere asla izin veremeyeceğiz. Çünkü anlatacaklarınıza çok önem veriyoruz.

Şimdi yapmanız gereken sadece hikayenizi yazmak.


Beğendiysen Paylaş

Bu Hikayeye İfaden Ne Olur?

İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Sende mi ? Sende mi ?
0
Sende mi ?
Kahretsin Kahretsin
0
Kahretsin
Şapşal Şapşal
0
Şapşal
Aşk Dolu Aşk Dolu
0
Aşk Dolu
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Mükemmel Mükemmel
1
Mükemmel

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir