hikayenne.com nasıl çalışır?


İnsanların çeşitli hikayeleri vardır. Doğruyu söylemek gerekirse hepimiz, başkanlarının hayatlarını ya da hikayelerini oldukça merak ederiz.

Hikayenne.com olarak, başkalarının hikayelerine ortak olmak değil, paylaşmalarını teşvik etmek istiyoruz. Böylelikle hayat hikayeleri anlatılarak yorumlar alabilir, tavsiyeler alabilir, en azından başkalarına anlatmış olduğunuzdan rahatlamış olabilirsiniz.

Kimliğinizi gizli tutmak sizin elinizde. Buraya tıklayarak hikayenizi, ya da anlatmak istediğiniz ne varsa anlatabilirsiniz. Formda kişisel bilgilerinizi girebilirsiniz. Adınızın gizlenmesi seçeneğini tıkladığınızda emin olabilirsiniz ki biz sayfa yöneticilerinin dışında kimse adınızı göremeyecek. Biz de kimseye söylemeyeceğiz.

Herkesin bir hayat hikayesi vardır dedik. Sizin hayat hikayeniz nedir? Hayat terübesi denilen durum sadece sizde kalmasın, bunu paylaşın ve başkanlarına yol gösterin.

Hakkımızda sayfasında da belirttiğimiz gibi, bir amacımız da insanları yazı yazmaya teşvik etmek. Sosyal medya hesaplarının kısır döngüsünden kurtulmanın başlıca yolu yazmaktan, kaliteli içerik üretmekten geçiyor bunu asla unutmamamız lazım. İşte tam da hayat tecrübesi böyle bir şey.

Yıllardır çeşitli web siteleri ile uğraştık. Sonuç itibariyle farkına vardık ki ürettiklerimiz popüler kültüre hizmet etmekten başka bir fayda sağlayamıyor. Tonla web sitesi mevcut. İşlenecek pek de konu kalmadı gibi görünüyor. Biz de hikayenne.com yöneticileri olarak bu konuyu ele almak istedik. Yani insan hikayeleri.  

Bu yazı sitenin nasıl işleyeceğini anlatan bir yazı gibi oldu. Hikayenne.com’un öyle büyük maddi gelir elde etme gibi bir kaygısı yok. Siz web sitemize ilgi gösterdikçe, bizler zaten bundan haz duyarız.

Sitemizi kullanırken lütfen hakaret içeren kelimeler kullanmayın. Gizlilik Politikası sayfamızda açıkladığımız gibi çeşitli yasal süreçlerin başlamasına neden olabilirsiniz. Yazılarınız neticesinde bazı kimselere cevap hakkı doğabilir, bunu da unutmayın.

Sitemiz abonelik sistemi ile çalışmaz. Kimsenin zorunluymuş gibi hissetmesine neden olmak istemeyiz.

Hayat tecrübesi, hayat hikayesi, insan hikayeleri ya da anlatmak istediğiniz ne varsa; sizi web sitemizde görmekten mutluluk duyarız.


Beğendiysen Paylaş

Bu Hikayeye İfaden Ne Olur?

İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Sende mi ? Sende mi ?
0
Sende mi ?
Kahretsin Kahretsin
0
Kahretsin
Şapşal Şapşal
0
Şapşal
Aşk Dolu Aşk Dolu
0
Aşk Dolu
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Mükemmel Mükemmel
1
Mükemmel

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir