HERKESİN BİR HİKÂYESİ VARDIR

hikayenne.com olarak, öncelikli hedefimiz internet kullanıcılarını sosyal medyanın kısırlaştırıcı etkisinden uzaklaştırmak. Bu nedenle bu internet sitesini kullanıma açarak, blog yazma kültürüne katkında bulunmak istedik.

Herkesin paylaşmak isteyeceği ya da istemeyeceği bir hikâyesi vardır. Bazıları hayatımızda bir dönüm noktası oluşturur, bazıları da çok güldürür veya aksine günlerce ağlatır. İşte tam da bu noktada hikayenne.com, anı defterinizi diğer kullanıcılarla paylaşmanıza olanak sağlıyor.

Yapılması gereken sadece belirtmek istediğiniz bilgilerinizle siteye hikâyenizi yazmak. Diğer kullanıcılar hikâyenizi okuyacak, yorumlar bırakacak, seviyeli bir ortam oluşacaktır.

hikayenne.com olarak; kötü yaklaşımlara asla izin vermeyiz. Çünkü hikâyeniz bizim için çok değerlidir. Özellikle “paylaşım yapmak” denilince akıllara sadece sosyal medya hesaplarının geldiği bu günlerde, belki gerçek anlamda paylaşmanın güzel sonuçlarına erişebiliriz.

Başınızdan geçen bir olay, ilk çocuğunuzun doğduğu gündeki hissettikleriniz, hayatınızın bir bölümü, üniversite sınavını kazanmanız…  Aklınıza ne gelirse anlatın bize.

Paylaştıkça ailemiz büyüsün. Teşekkür ederiz.

hikayenne.com ekibi.