Beni aldattığını kendi hesabından paylaştım


Adım gizli kalsın lütfen paylaşmayın. Bir aldatılma hikayesi paylaşacağım. Aşağılık bir hikaye.

Ben 2 aydır sevgilimin beni aldattığını biliyorum. Neden bir şey yapmadan duruyorum bunu çözemedim. Ama bildiğimin farkında olmaması, normal davranmaya çalışması bana iğrenç gelmeye başladı.

Telefonlarına sürekli mesajlar geliyordu. Önce şöyle anlatayım. 1 yıldır aynı evde kalıyoruz. 2 ay öncesine kadar her şey normal gibiydi. Fakat 2 ay önce telefonuna gelen mesajlar artmaya başladı. Filmlerdeki gibi halı saha Mehmet falan diye kayıtlı. Ben de içeriklerine hiç bakmadım. Fakat içimdeki kurt gitgide beni yemeye başladı.

Geceleri de telefonunu sessize almaya başladığını görünce heh dedim bunda bir iş var. Bir gece aldım telefonu elime baktım ekran kilidini değiştirmiş. Fakat gerizekalı, gerizekalıdır. 1907 yapmış şifresini. İlk denememde buldum.

Aman Allah’ım ne mesajlar gördüm. Hepsini ekran alıntısı yaptım. Hepsini tek tek okudum. Sonunda da ifşa etmeye karar verdim. Bunu yaptığım saat de gece 3 bucuk falandı.

Ekran alıntısı yaptığım görüntüleri de kendi instagram hesabında paylaştım, sevgilimi aşağılık bir şekilde aldattım diye. Telefonu da uçak moduna aldım yazan eden olmasın, kimse uyarmasın diye. 11den aşağı uyanmazdı zaten o kendine gelene kadar herkes görmüş olacaktı.

Uygulamayı kaldırdım. Ekran kilit desenini, şifresini değiştirdim. Bu baya zaman demekti, o ana kadar iyice rezil olacaktı.

Saat 4e yaklaşırken, süper sessiz bir şekilde önemli eşyalarımı aldım. Pek fazla bir şey yoktu zaten. Gecenin tam köründe evden çıktım. Bindim taksiye doğru bir arkadaşımın evine. Üniversite arkadaşımdı tek kalıyordu. Hatta birlikte eve çıkalım demişti ben olmaz demiştim. Umarım şimdi ev arkadaşı olarak beni sürekli kabul eder.

Ertesi gün ne aramalar ne aramalar. Sürekli arkadaşlarının telefonundan arıyor. Son olarak beni tekrar ararsa ya da mesaj atarsa polise şikayet edeceğimi söyleyince korktu daha da aramadı. Korkak salak herif.

İnsanlar böyle işte. Sen emek veriyorsun, kendi aklınca aldatmayı tercih ediyor. Allah bildiği gibi yapsın.


Beğendiysen Paylaş

Bu Hikayeye İfaden Ne Olur?

İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Sende mi ? Sende mi ?
0
Sende mi ?
Kahretsin Kahretsin
0
Kahretsin
Şapşal Şapşal
0
Şapşal
Aşk Dolu Aşk Dolu
0
Aşk Dolu
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir