Levent Musul: 2020’de nişanlımdan ayrıldım, kaza geçirdim


Herkese merhaba. Adım Levent Musul. Lanet olası bir 2020 yılını tamamlamak üzereyiz.
Bu yılda başımdan o kadar çok şey geçti ki say say bitmez. Haziranda nişanlımdan ayrıldım. Kendi halimizde ufak bir etkinlik ile bunu kutlayacaktık. Salgın önlemleri kapsamında her şeyi planladık. Nikaha ise 18 gün kalmıştı. Bu salgın psikolojisi yüzünden ayrıldık. Şöyle olsun böyle olsun derken asla uyuşamaz hale geldik. Hatamızın farkında vardık yine görüşüyoruz, atlatmaya gayret ediyoruz. İlerleyen dönemde kaldığımız yerden devam edeceğiz ama olan oldu artık. Onca hazırlık, masraf boşa gitti. Canımız sağ olsun diyerek geçiştiriyoruz.


2 ay önce de bir trafik kazası geçirdim. Sağ bacağım ile sol parmaklarım kırıldı. Hafif travmalar eşliğinde tabi. Hem de nasıl biliyor musunuz? Arabanın kaskosu sigortası vs yaptırdım, eve gidiyordum. 19 gün hastanede kaldım. Tabi salgın dolayısıyla orada da sıkıntılar yaşadım. Bir şekilde testim pozitif çıktı. Şükür bari onu hiçbir şey hissetmeden atlattım. 19 gün sonra hastaneden çıktım. Bacağım hala aksadığından fizik tedavilerim devam etti. Şimdi anca hafif tempolu da olsa koşmaya başladım. Parmaklarım daha iyi.
İnsanoğlu asla böyle bir salgına karşı normal ya da olması gereken tepkiyi veremiyor. Tabi tecrübesiziz. Her 10 yılda bir salgınla karşılaşmıyoruz, inşallah da bu olmaz. Ama tüm olumsuzluklara rağmen sağduyumuzu asla kaybetmemek gerekir.
2021 için büyük planlar yapmamaya çalıştık. Her şey sakin geçerse yine nikahımızı kıyacağız. Kaskodan gelen parayı da bankaya koydum, araç pert olmuştu tabi. O da beklesin bankada ilerde bakarım.
Herkese sağlıklı ve mutlu bir 2021 diliyorum. Kendinize iyi bakın.


Beğendiysen Paylaş

Bu Hikayeye İfaden Ne Olur?

İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Sende mi ? Sende mi ?
0
Sende mi ?
Kahretsin Kahretsin
0
Kahretsin
Şapşal Şapşal
0
Şapşal
Aşk Dolu Aşk Dolu
0
Aşk Dolu
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir