Serenay’ın takıntısı


Ben Serenay. Lise öğrencisiyim. Bir takıntım var ondan bahsetmek istiyorum. Adımı yazdım kimseden çekinmem. Aşk acısı çekiyoruz burada.

Böyle sayfalara çok meraklıyımdır. Fakat diğer yazıları okuduğumda bir ititraf sayfası olmadığını gördüm. İtiraflarım vardı ama onları yazamıyorum.

Bir çocuk var. Takıntım o. Yani nasıl anlatayım, nasıl tarif edeyim bilemedim. Ama en yakın arkadaşına yalvar yakar, onun telefonuna gizlice bir program kurdurtmayı başardım. Öyle kötü bir niyetim yok, bilgi çalmak gibi bir durumum da yok. Şimdi yazıyı okurlar falan başıma dert almayayım 🙂
Sadece beynime kazıdığım bir adrese gidip gitmediğini öğrenmek istedim. Eski sevgilisine. Tam 2 aydır takip ediyorum. O adres civarlarında değilse bakmaya devam etmiyorum bile. Saplantı oldu bende evet. Ama deli değilim.
Gidip karşısına konuşamadım da. Belki yapabilsem kabul eder. Bana akıl verin pek cesaretim yok. Zaten yasaklardı bilmem neydi göremez oldum.
Okula her zaman onun hemen önünden girerdim. Ama istisnasız. Saatler şaşmaz. Öyle bi stalk yapıyorum ki şu Amerikan polisleri görse beni işe alır. Ya da hapse atarlar:) Kimi layklamış, kiminle arkadaş olup takipten çıkarmış, telefonumda bir notum var hep yazıyorum. Heralde artık eski sevgilisiyle tamamen bağı kopardılar.
Yani öyle seziyorum.
Farklı şubelerdeyiz. Ama o sınıftan da birilerini ayarladım sürekli bilgi alıyorum.
Geçen sene babasını kaybetti, yıkıldı çocuk. O halinden faydalanmak istedim bir an. Ama sonra utandım. Sonra gittim yanına teselli etmeye çalıştım. Ağladı etti. Sarıldık.
Faydalanmak istemedim hayır. Ama yalanım yok bana sarılması çok güzeldi. Ama kıyamadım. Gözyaşları boynumu ıslattı hafiften. Meğer okuldan pek arayan soran olmamış. Sen ne iyisin dedi bana. Eridim bittim.

Bu kadar. Yazı ilgi görürse gelişmeleri yazarım. Sizi seviyorum🙃


Beğendiysen Paylaş

Bu Hikayeye İfaden Ne Olur?

İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Sende mi ? Sende mi ?
0
Sende mi ?
Kahretsin Kahretsin
0
Kahretsin
Şapşal Şapşal
0
Şapşal
Aşk Dolu Aşk Dolu
0
Aşk Dolu
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir