Kendinden Geçen Bayan Escort Hikayesi

Erkekler olarak ne kadar iyi olduğumuzu düşünürsek düşünelim, kadınsı ve cinsel pek çok konuda utangaç olduğumuz söylenebilir. Geçmiş ilişkilerden birçok faktörle kendimizi teselli etmeye çalıştığımızı unutuyoruz ama bir beyefendinin dediği gibi belli bir yerde 200 km giderken duvara tosluyoruz. Çıkmazda olduğumuz heyecan verici bir andı, bu yüzden onu düzeltmeye veya uzun süre ertelemeye çalışmamız pek mümkün değil. Bizi hüzünlü bir şekilde etkileyen kaygı, hayal kırıklığı ve kendinden şüphe etme temasını hatırlıyorum. Özellikle erkek arkadaşımı yön işareti olmadan bulmaya cesaret edemedikleri için. Bu, flörtleşmeyi ortadan kaldırır ve bu sorunun tekrarlanmamasını veya insanlarla konuşarak birbirinizi tanımanızı sağlar.
Elbette bu konuda kadınlara çok fazla yükün düştüğü söylenebilir. Ama bu beyefendiye bu konuyla ilgilenmezsek. Çoğu kadın, en büyük sorunun, çok fazla şeyin yerine getirilmemesi veya kaçınmak istedikleri, kendilerinin dışında birçok yönden gelişmek istedikleri, ancak kendilerinden nasıl zevk alacaklarını bilmedikleri olduğunu düşünüyor. Erkeklerin sorunlarına bakmak ve onları her zaman uzak tutma arzusunu ifade etmek yerine, kadınların ilişkilerden çok uzak durmayı seçmesini engellemek için adımlar atılıyor.
Sonuç olarak, kapının her zaman istekleriniz için mükemmel adayı bulacağınızdan emin olduğum bir yer olduğunu hiç düşünmemiştim. Tecrübe kazandıktan sonra yaşaması gerektiğini bilir ve unutulmaz anlar her zaman mutlu olacaktır. Sex Elite Efendim, nazik sözleriniz için ilk ricamızdır. Her kadın, özellikle küçük dozlarda bu kelimelerden kaçınmaktan hoşlanır, ancak asla aşırıya kaçmaz. Beni dinleyen herkese teşekkürler, harika bir yazı yazması dileğiyle. Hoşçakal.

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir