Kocamdan sonra eski sevgilime verdim.

Geçen yıl bu zamanlardan bi erotik hikayemi size anlatmak istedim.. ismim yeter. 22 yaşımdayım.. sevip evlendiğim bi erkekle sonrasında anlaşamadığımızdan dolayı boşanmak mecburiyetinde kaldık. her süre birliktelikler kurulan hayaller gibi olmuyormuş bunu birlikte olduktan daha sonra öğrendim. haliyle evlenince ilk gece gecesinde bakireliğimi kaybettim. daha sonrasında ayrıldıktan daha sonra bi zaman yanlız yaşama alıştım lakin bu sex ihtiyacına kafidir. olmuyordu. kendımı kaybettiğim saatleri hatırlıyom. eski manitam taner adında biri var benden hoşlanan partner kaldığımız anlarda devamlı seviştiğim biriydi. onla karşılaştım bi günü çarşıda chat falan yaptık.. eşimde ayrıldığı mı söyledim. numaram istedi benimde verdim yeni günü baya gecesinde konuşarak erkenden yaptık.. geçmişteki her günleri konuştuk. en son bunu erkenden kahvaltsına davet etim.. oda geldi çıktı oturdum. chat kahvaltı falan ardından kanepede geçmiş günlerden sohbet etmeye devam ederken mevzu birlikte olma anılarımıza gidince benimde özlendin mi o günleri demiştim. kendime evet özledim peki sen demişti. direk ağzına yapıştım. anladın mı sence özlemiş miyim demiştim.. benii kucağına aldı sevişmeye devam ederken göğüslerimi okuşuyordu onu orada yiyecektim o derece bi azgınlık ayların sex aşkı birikmiş ti içimde. daha daha sonra üstümüzü çıkardık ve sikini azıcık dudak arama alıp saksofon çektikten daha sonra o anda oda amımı parmaklıyor du sulanmış bulunan amıma sikini sürtmeye başlamıştı.. daha daha sonra yavaşça içine hepsini soktu o zaman öyle bi memnun oldum. ki hic böyle bi keyif patlaması yaşayacağım hafızama gelmemişti. iyi bi sex yasadıktan daha sonra benii her pozisyonunda becermeye devam yaptı.. boşalacak duruma geldim. ki . o aniden ohhh demişti. bendeniz hayretle ne olmuş demiştim.. içime boşaldığını sölyemişti.. nasıl aslında içimemi boşaldın demiştim. evet demişti..zaten evli değilsin seni seviyom. ne olur evlenelim. demiştim.. o saatten daha sonra yapacak bi sey yokturdu. zaten şuan birlikteyiz ve 4,5 aylık hamileyim. aramızda oldukça güzel şahsen mutluyum aslında. hikayemi umarım beğenmişsinizdir. sizlere seksli bi günü diyorum.

eçen sene bu zamanlardan bir porno hikayemi sizlere anlatmak istiyorum. Adım yeter. 23 yaşındayım. Severek evlendiğim bir adamla sonrasında anlaşamadığımızdan dolayı boşanmak zorunda kaldık. Her zaman ilişkiler kurulan hayaller gibi olmuyormuş bunu evlendikten sonra öğrendim. Haliyle evlenince gerdek gecesinde bakireliğimi kaybettim. Daha sonrasında ayrıldıktan sonra bir süre yanlız yaşamaya alıştım fakat bu seks ihtiyacına yeterli olmuyordu.

Kendimi kaybettiğim zamanları hatırlıyorum. Eski sevgilim Taner adında biri vardı benden hoşlanan sevgili olduğumuz zamanlarda sürekli seviştiğim biriydi. Onunla karşılaştım bir gün çarşıda sohbet falan ettik. Kocamda ayrıldığı mı söyledim. Numaramı istedi bende verdim ilk gün baya gecesinde konuşarak sabah ettik. Geçmişteki tüm günleri konuştuk. En son bunu sabah kahvaltsına davet ettim. Oda çıktı geldi oturduk sohbet kahvaltı falan arkasından kanepede geçmiş günlerden konuşmaya devam ederken konu sevişme anılarımıza gidince bende özlendin mi o günleri dedim bana evet özledim peki sen dedi direk dudağına yapıştım.

Anladın mı sence özlemiş miyim dedim. Beni kucağına aldı öpüşmeye devam ederken göğüslerimi okuşuyordu onu orada yiyecektim o derece bir azgınlık ayların seks aşkı birikmiş ti içimde. Daha sonra üstümüzü çıkardık ve sikini biraz ağzıma alıp sakso çektikten sonra o sırada oda amımı parmaklıyor du sulanmış olan amıma sikini sürtmeye başladı. Daha sonra yavaşça içine hepsini soktu o an öyle bir mutlu olmuştum ki hiç böyle bir mutluluk patlaması yaşayacağım aklıma gelmemişti. Güzel bir seks yaşadıktan sonra beni her pozisyonda sikmeye devam etti.

Boşalacak duruma gelmiştim ki . O birden ohhh dedi ben şaşkınlıkla ne oldu dedim. İçime boşaldığını söyledi. Nasıl yani içimemi boşaldın dedim evet dedi.Zaten evli değilsin seni seviyorum ne olur evlenelim. Dedim. O saatten sonra yapacak bir şey yoktu zaten şuan evliyiz ve 4,5 aylık hamileyim. Aramızda gayet iyi şahsen mutluyum yani. Hikayemi umarım beğenmişsinizdir. Herkese seksli bir gün diliyorum.

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir