Kuzenim bana arkadan tecavüz etti

Hatice ismin seks hikaye okurları yaşım 49. Eşimle birlikte haftafa en az 2 kez bazen 4 yada 5 defa seks yapıyoruz. Aslında harbiden güzel seks yapıyor kocam. Fakat tabiki size Kemal ile sex hikayemi anlatacağım. Kemal ablamın erkek çocuğudur. 184 boyunda 21 matemindedir. Üniversite de eğitim görmekte. Bu arada uzun vakittir spor ile ilgilendiğinden vücudu sahiden çok adaleli ve seksidir.

Kemal yaz aylarında bir kaç haftalığına yanımıza gelir kafasını dinler.Fakat Kemalın bana hastalandığını hiç bilmezdim.Kemalın bana yaptığınıda tecavüz olarak kabul ediyor Kemalı affetmiyeceğim.Kemal İstanbulun yoğun iş stersinden uzak olmak için geçen yıl yaz ayında iki haftalığına Antalyaya bize gelmişti.Kemal geldiğinde bana bir sarılışı vardıki nerdeyse ayakta beni sikecekmiş gibi sarıldı bana. Bende hiçbirşey bozuntuya vermeden Kemalla herzamanki gibi hoşbeş sohbet edip konuk etmek için odasını hazırladım.Kocam arasıra balığa çıkar akşamları taze taze balık getirir rakımızla birlikte yer eğleniriz.Kocam gene sabah erkenden kalkıp Kemal için balık tutmaya giderken Kemal birazcık rahatsız olduğunu balığa gelemiyeceğini söyleyince bizmkide tek başına gitti.

Benimde koltuk altı ile am kıllarım baya uzamıştı. Bilirsiniz biz kadınlar koltuk altımızı ve amımızın kıllarını ağda ile alırız.Buda takriben bizim 1 saatimizi alır. Bende sabah am kıllarımı alırken kapının anahtar deliğinden bir gözün beni izledğini fark edince apar topar toparlanmaya çalışırken Kemalın hemen içeriye girdiğini görünce şaşkınlıktan ne yapacağımı bilemez haldeydim.Zira çırçıplak külodumu giyememiştim dahi.Kemal pis pis sırıtarak beni yatağa uzattığı gibi üstüme çıktı. Yapma Kemal kendindemisin bak bağırırım komşular gelir dediğimde eğerki bağırırsan seni öldürürüm diye tehdit etmeye başladı.

Bende Öyle çok korkmuştumki korkudan Kemala teslim olmuştum bile. Dudaklarımdan öyle delicene ısırarak öpüyorduki dayanamadım tahrik olmaya başladım.Dayanamadım Kemala uzuncana kocacımmmmmmm demeye başladım.Artık utanmıyordum tecavüz edilmenin zevkini ve tadını çıkarıyordum.Beni yatağa yüz üstü yatırdı korkmaya başladım furka niyeti fena bzmuş beni götümden sikecekti. Kemal pijamasından sikini çıkardığından götümün aralığından o kocaman sikini hisettiğimde sikinin nekadar sert ve kocaman olduğunu tahmin edebiliyrdum.Zira siki götümün arasına sığmıyordu.Götümün arasına sığmıyan Kemalın siki götüme nasıl girecektiki. Kocam Götümden 2o senelik evliliğim süresince 5 kez sikmiştir.Kocamın sikide Kemalınki kadar büyük değil.Kocam götümü geçen ay sikmişti ve çok zorlanmış yırtılacak gibi olmuştum.Kocamıın sikini götüme zarzor almıştım Kemal beni yırtmaktan beter ederdi.

Düşündükçe ölece gibi oluyordum sanki.Kemal Kremi eline aldı göt deliğime iyicene yedirmeye başladı parmağını götüme sokarken heyecandan can verecek gibiydim.Aklım fikrim Kemalın yarrağındaydı.Kemal altıma yastığı koyunca götüm yukarıya doğru domalık şekilde durdu.Göt deliğim iyicene gevşediğini farkettim.Kemal kremle yarrağını sıvazlarken dolabın aynasına bakarak Kemalın sikini görmeye çalışıyordum Kemalın siki kocaman bişeydi kalkmaya çalıştım yapma Kemal demeye kalmadan Kemal kocaman yarrağıyla üstüme bastırdı göt deliğim gevşemesine karşın öyle acıyorduki çığlığı basmaya başladım Kemal yapma dedikçe Kemal sikini zorlamaya çalışıyordu.Yarrağın başı götümün deliğine girdiğini hissettim fakat feryad figan koptu bende Kemal çıldırmış gibiydi.Sikinin yarısnı götüme soktuğunda yapacak bişeyim yoktu artık.

Kemal kökledikçe hayretler içinde aynadan Kemalı izliyordum.Kemal öyle hızlı sikiyorduki hiç acımıyordu bana.Beni öldürecek sanmıştım götümün dağıldığını hissetmiştim zira götüm öyle uyuşmuştuki gözlerimden yaşlar geliyordu. Dayanamadım kafamı yastığa bastırarak hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım.Ben ağladıkça Kemal vurdumduymaz bi şekilde hızlı hızlı sikmeye devam ediyordu.Daha sonra aradan 15 dkk felan geçmişti götümün derinliklerine son bir vuruş yaparak fışkırarak boşaldığını hissettim sikini çıkardığında sikinin morardığını gördüm elimi göt deliğime attığımda kan akıyordu.Hayvan herif götümü yırtmıştı götğm öyle acıyorduki pamuk tıkamaya başladım.Tam bir ay boyunca götümden kan aktı kocama hiçbirşey belli ettirmedik ama Kemala artık bize gelmemesini yoksa herkese herşeyi anlatacağımı söyledim ve bunları yazarken bile ağlayarak yazıyorum hepinizi çok seviyor ve beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorumm..

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir