Tek kalınca dul seks ilişkisi yaşadım

Merhaba dul seks hikayesi yazımda size dul kadınla birlikteliğimi anlatacağım. İsmim Taner, herkes 1 dul seks hikayesi yaşamak ister lakin kimseye bunu pek yaşayamaz, böyle 1 dul seks hikayesi sitesi bulmuşken başımdan geçen bu seks hikayesini , erotik dolu dakikalarımı herkese anlatmak istemekteyim. Başımdan geçen seks anısında geçen kişilerin ismini yazmak istemiyorum ilişki başımdan geçen kişileri deşifre etmek hoş değil ve aynı vakitte halen daha görüştüğüm şahıslar var.Şu an sizlere dul seks hikayesi olan ilişkimi anlatacağım oturduğum bölgede babadan kalma apartmanımız var 1 kaç tane de kiracımız var 1 dairemiz azbirşey boş kaldıktan snra iki bayan evi kiralamak için telefo açtılar.

Ertesi gün daireye bakmak için binaya geldiler ikisi de güzel 1 bayandı daireye girdiğimizde ikisiyle baş başa kalmıştım. İkisi de duldu birinin kocası ölmüş biri de boşanmıştı bende iki tane dul bayanın böyle 1 bölgede nasıl yalnız kaldıklarını sordum. Bizimde nasibimiz çıkar dediler evi beğenip tutmaya karar verdiler kira anlaştık, dul seks hikayesi depozito azbirşey sıkıntı çektiler 1 kaç gün içinde vereceğiz deyip anahtarı teslim ettim. 1 kaç gün içinde daireye taşındılar ikisinin de çocuğu yoktu ikisi de gayet güzeldi daireye yerleştikten snra beni daireye çağırarak 1 kahve içmeyi teklif ettiler bende 1 hediye alıp evlerine gittim. Hediyemi beğendiler bu ev ilk evimiz , sen’de bizim ilk hediyemizi aldın bizim için değerli o yüzden senin hediyeni baş köşeye koyacağız dediler.

Bende azbirşey iltifat edip benim de böyle kiracım olmamıştı asla diyerek depozito parasını vermenize gerek yok dediğimde ikisi de sevindi belli ki maddi sıkıntıları vardı sohbet ettikçe samimileşiyorduk. azbirşey oturduktan snra saat geç olduğundan kalkmak istedim ikisi de kalkmamı istemiyorlardı biz sana ısındık muhabbetin sarıyor kal azbirşey daha diyerek beni caydırdılar. Sohbet daha koyulaşıyordu dul seks hikayesi, yorgun olduklarından bu yorgunluğu nasıl atacaklarını sordular bende her hangi 1 şey kullanıyor muzunuz diye sordum. Ara sıra alkol alıyorlarmış bende sizin yorgunluğunuzu alkol alır dedim iki dul bayan asla düşünmedim paraları var mı yok mu baktılar azbirşey 1 tanesi cüzdanından yirmi lira çıkartıp para uzattılar paşka paraları yottu heralde diyerek parayı almadım.

Ben ısmarlarım diyerek evden çıktım tekele gidene kadar onları düşündüm 1 şişe viski çerezini meyvesini alarak tekrar yanlarına gittim daireye girdiğimde ikisi de üstünü değiştirmişti 1 tanesi tayt giymiş bildiğiniz ateş ediyordu ötekisi de ince 1 etek giymişti bu ikisini bu halde görünce benim iç güdülerim harekete geçti azbirşey içtikten snra kafalar iyi oldu müzik açıp dinlemeye başladık. Dul seks hikayesi İkisi de rahat davranıp rahat konuşmaya başladılar kafamız güzel oldukça kahkahalar atmaya başladık iki dul bayan benim sohbetime bayılmışlardı espriler yapıyorum buda onların hoşuna gidiyordu benim kendilerine güzellik ettiğimden mahçup oldukları o yüzden onlarında güzellik yapmalarını istiyorlardı.

Bende üzülmeyin ben her zaman buradayım diyerek daha mest oldular. Bayanlardan 1 tanesi benim uykum geldi diyerek odasına geçti yalnız kaldığım kiracıma bende gideyim sen’de yatarsın diyerek ayağa kalktım benim boynuma sarılarak gitme sana ihtiyacım var kal yanımda yat diyordu. Ben alkolün etkisindendir diy’e kafa yordum lakin birazda ayıktı boynumdan sarılarak beni öpmeye başladı dudakları yanıyordu birlikte de istiyorduk ateşimizden belliydi benise kendimi bıraktım. Dul seks hikayesi Kalçalarını okşamaya başldım ayakta inlemeye başladı beni de zevklendirdi kendimizi 1 anda öpüşmeyi bırakmadan oraya uzandık. Hızlı 1 şekilde soyundu sen’de soyun işte seninle olmak istiyorum dedi benise hemen soyunarak arkadaşına ayıp olmasın dedim biz anlaştık sen benimsin dediğinde ben şaşkın 1 şekilde alkol içmeden bu kararı almıştı.

Sahiden de benden hoşlanmıştı diy’e kafa yordum penisim taş gibi olmuştu o an elini penisime atarak içime sok sok bana yapıştır bana diy’e çığlık atıyordu penisimi içine soktuğumda bildiğiniz yanıyordu uzun zamandır kimseyle beraber olmuyormuş bunu söylediğin de gerçek mi yalan mı bilmem lakin sahiden vajinası daracıktı. Altıma aldığımda inlemeleri beni azdırmıştı ben hızlandıkça oda sok bana yırttt beni diy’e çığlık atıyordu hatta hızlı 1 şekilde sok bana yırttt sok bana parçala sok bane ye ye diy’e ritim tutmuştu altımdan kalkmadan 3 kez boşaldı. Dul seks hikayesi içime boşalma patlayacağı vakit çıkar yalayacağım dedi tam boşalacağım vakit çıkardım ağzına aldığında tam orgazm oluyordum döller yüzüne geldi yalayarak döllerimi sormaya başladı. muhteşem 1 deneyim yaşadım birlikte de sikişten zevk aldık, muhteşem 1 gece geçirdik şimdi halen bulşuşuyoruz.

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir