Ofisde temizlikçi ile sikiştik

Merhaba dostlar ben Sezgin. 26 yaşındayım. Bir mağazada satış personeli olarak çalışıyorum.
Sizinle yaşadığım enteresan fakat güzel bir öykümi paylaşacağım. Bundan 2 ay evvel bel fıtığı operasyonum bundan dolayı iş yerimden raporlu olarak izne ayrıldım. Daha sonra operasyon için sağlık kurumuye yattım ve operasyon oldum.3 hafta içinde kendimi baya toparlamıştım fakat henüz sağlık kurumu çıkışım datalmemişti. Bu proses içinde çok sıkılmıştım. Tek yaptığım şey sağlık kurumude gezinmek bahçeye ve kantine inmek. Bunları yapar iken daimi ilgimi çeken bir temizlikçi bayan vardı. 30-35 yaşlarında bir bayan fakat o kadar güzel ve büyük göğüsleri var ki her gördüğümde bakmaktan kendimi alı koyamıyordum. Bu bayan da beni her gördüğünde bakıyor ve kaçamak gülüşler atıyordu.Artık dayanamadım ve onu iyice takibe almıştım. Göğüslerini gördükçe tahrik oluyor ve onu istekluyordum. Koridorda onu takip eder iken depo gibi bir odaya girdiğini gördüm. Zaten burada kimseler yoktu ve hafif karanlıktı. Hemen arkasından gittim tam kapını o bölgeye geldim bayan kapıdan bir süratle çıkıp beni yakamdan içeri çekti. Adım Gönül beni takip ettiğini ve arzuladığıni biliyorum bende seni istiyorum fark etmişsindir hadi başlayalım diye konuştu. Ben şaşkınlık içersindeydim fakat dayanılmaz biçimde onu istiyordum.
Kadının her hareketi beni tahrik ediyor idi. Fırsat bu fırsattı ve bunu iyi değerlendirmeliydim.
Hemen üstündeki önden butonli önlüğü açmaya başladım önlüğün altında hiçbir şey yoktu ben butonleri açtıkça bayan südyen külot kalmıştı. Hele o südyenden fırlayan göğüsleri adeta südyenin içine sığmıyor kendisini aut atıyordu.
İyice haz almaya başlamıştım. Hemen o göğüsleri sıkmaya hem de emmeye başladım. Sadece bu göğüsler dahi bana yetebilirdi fakat Gönül’e yetecek gibi durmuyordu. Dulmuş ve uzun vakittir buna özlemmiş. Bende bunu henüz büyük bir fırsat dahirek hem önden hem arkadan sikmek için hazırlandım.İlk kez bu kadar yetişkin bir bayanla beraber oluyordum fakat bunun tadı da bir farklıydı. Yerdeki fayanslara aldırmadan sert bir biçimde yere yatırdım esasen onunda pek umrunda değildi gözü hiçbir şey görmüyordu. Yarağımı ağzına dayadım ve uzun bir müddet yalattım. Çok büyük beğeni alıyordum fakat boşalmadan içine girmem lüzumiyordu zira götünün içine boşalmak istiyordum bu sebepten ilk götüne girdim. Götünün içine boşaldıktan sonra sırada amı vardı biraz okşayıp yaladım ve onu iyice zevke getirdim altımda kıvranıyor yüksek ses çıkarmamak için kolunu ısırıyordu. Biraz sulandırdıktan sonra amınada bir giriş yaptım fakat bu sefer henüz serttim zira yeniden zevke gelmiştim ve içersinde uun bir müddet kaldım. Gönül boşaldı fakat ben hala içersindeydim zira bir sefer henüz boşalacaktım ben boşalana kadar altımda büyük bir efkâr çekti. İşimiz sona erdi ve giyindik işinin başına geri dönerken bana teşekkür etti ve ben taburcu imkan kadar Gönülle birkaç kez henüz yaptık bu işi henüz sonrada ben sağlık kurumuden çıktım fakat hala onu rüyasınerek seviştiğim vakitler olmuyor değil.

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir